CS CZECH DE GERMAN EL GREEK EN ENGLISH ES SPANISH FR FRENCH GA IRISH HE HEBREW IT ITALIAN NL DUTCH PL POLISH RU RUSSIAN SV SWEDISH RU RUSSIAN
 
 

  

( HE )
מהי שיטת הקיבוע החדשה...

קבוצת IPL מציעה שיטה ייחודית ומוגנת פטנט לקיבוע עמודים בתוך תושבות העשויות יציקת ברזל גמיש. שיטת קיבוע זו מרחיבה או מחליפה לחלוטין שיטות קיימות, ומאפשרת התקנה והסרה קלה ומהירה של עמודים בגדלים שונים .


שיטת קיבוע חדשנית המציבה רף חדש בתחום התקנת העמודים לצרכים שונים ומגוונים. השיטה נועדה לאפשר התקנה של מגוון סוגי עמודים, וכוללת מבחר תושבות עבור מידות שונות של עמודים, סוגי התקנות ומפרטי דרישות. שיטת ההתקנה המסורתית של עמודי תמרורים ורמזורים, זקפים ורוב פריטי ריהוט הרחוב מצריכה יציקת העמוד לתוך בטון או עגינה שלו למסד בטון. פירוש הדבר שהתקנת העמוד היא קבועה, והסרתו מצריכה פעולות חציבה שעלותן יקרה והן כרוכות בהפרעה לתנועה ואף בסיכון. שיטת הקיבוע החדשה היא רב-פעמית; היא מאפשרת להתקין את העמודים השונים בתוך תושבות מיציקת ברזל גמיש (ductile iron), ובעת הצורך להסירם בקלות, במהירות ובעלויות נמוכות.

 
קבוצת IPL פיתחה את מערכת הקיבוע החדשה בהתאם למפרטים המחמירים שמאפיינים את הסביבה העירונית המודרנית. בפיתוח מערכת העיגון נלקחו בחשבון מגוון גורמים - החל מדרישות ותקנים קיימים ליסודות עיגון, דרך רצון לצמצם למינימום את עבודות החציבה ואת ההפרעה לתנועה וכלה בהנחיות קיימות לבטיחות הולכי רגל ונהגים. תכנונו ומבנהו של כל פריט בסדרת התושבות ההולכת ומתרחבת הם פרי ניסיון מעשי עשיר, ידע רב שצברנו ותוצאה של בדיקות וניסויים קפדניים.
איך עובדת תושת העיגון…

למערכת העיגון יתרונות רבים הן בשלב בבתקנה והן לאחר מכן, במהלך התחזוקה בטווח הארוך. בשלב ראשון, מתקינים את תושבת העגינה כהכנה להתקנת העמוד. לאחר מיקום הבסיס, ניתן להתקין את העמוד בקלות ולבצע עבודות כבילה וחשמל ללא שום קושי. חלק מהתושבות כוללות אפשרויות להתקנה קלה יותר ולהתאמת עומק, כיוון וסיבוב באתר; כל ההתקנות ניחנות בבטיחות מרבית ומאפשרות החלפה קלה של העמוד בעת הצורך.


תושבות העיגון זמינות במבחר גדלים ועומקים, ומתאימות להתקנת מגוון רחב של עמודים, לרבות תמרורים, זקפים, עמודי רמזור וסוגים שונים של רהיטי רחוב. מערכת העיגון מסייעת בביצוע חיבורי חשמל, היא מתאימה להתקנות שטוחות, עמוקות או מחוזקות ומאפשרת עבודה בתנאי דרך, שטח וסביבה שונים.

 היתרון של מערכת העיגון טמון בכך שהיא מפרידה בין השלמות של הבסיס מהעמוד עצמו. פירוש הדבר שהבסיס ותושבת הקיבוע נשארים שלמים וללא שינוי מעבר לאורך החיים של כל עמוד בודד, ומאפשרים התקנה חוזרת של מספר עמודים על אותו בסיס ובאותה תושבת. הודות למערכת העיגון, ההתקנה, התחזוקה וההחלפה של העמודים נעשית בצורה מהירה, קלה ובטיחותית יותר ובעלות נמוכה יותר.

למה להשתמש במערכת העיגון…
Innovative Products Ltd., חטיבה של קבוצת IPL, פיתחה את מערכת העיגון מתוך רצון לכלול בה כמה שיותר תכונות חדשות ויתרונות עבור הסביבה העירונית . יתרונות אלה מתיחסים לא רק לתשתית, אלא לכל מי שמעורב בתכנון, בבניה ובתחזוקה היומיומית של תשתית זו.כאשר עוסקים בריהוט רחוב, בסיס איתן הוא מרכיב חיוני. כעת הדבר אפשרי הודות למערכת העיגון החדשה, המציעה פתרון חזק, רב-תכליתי וחכם


מערכת העגינה משפרת את הנוחות, השליטה ואת יכולת הבחירה של כל הגורמים המעורבים בתכנון ובניהול של הסביבה העירונית. ההשקעה בהתקנה הראשונית של העמודים מניבה יתרונות מיידיים. התושבות החזקות העושויות יציקת ברזל גמיש משפרות את האמינות ואת אורך החיים של מסדי העמודים, ובכך תורמות לשיפור מצב העמוד עצמו והתפקיד אותו הוא ממלא. בכך מובטחת השמירה על השקעת ההון ועל רמת האמינות הגבוהה המצופה מהסביבה העירונית בכללותה. התושבות החדשות מאפשרות התקנה נקייה ותחזוקה קלה של פריטי ריהוט רחוב. הודות להן ניתן לשדרג או להחליף עמודי תשתית ומערכות בקרת תנועה בקלות ובמהירות. השימוש בתושבות מפחית את העלויות ומבטיח צמצום למינימום של ההפרעה לתנועה, של השבתת העבודה ושל הצורך בעבודות חציבה.

 
היתרון הגדול של מערכת העיגון מבית IPL על פני פתרונות מיסוד אחרים טמון ברב-תכליתיות שלה ובמוכנות שלה לתרחישים עתידיים. הכללת השימוש בתושבות העיגון במפרטי עבודה מבטיחה עמידה בדרישות ההתקנה ובצורכי התחזוקה לכל אורך החיים הצפוי של העמוד. היא גם לוקחת בחשבון את רשימת הדרישות הארוכה מהסביבה העירונית, כגון הסרה והקמה חוזרת של עמודים לצורך שינוע מטענים חריגים, התקנות זמניות ואירועים עונתיים, סוגיות בטחוניות ובקרת תנועה. מערכת תושבות העיגון החדישה נותנת מענה יעיל וחכם לכל הדרישות הללו והרבה מעבר לכך.
Further information:
RS Quality Assurance (PDF)
RS Passive Safety (PDF)
RS EN124 Standard (PDF)
Video Demonstrations
   
For further information on the RETENTION SYSTEM please contact IPL group or a regional distributor.

image 1

RETENTION SYSTEM
international contacts
   

image 1

PASSIVE SAFETY
products & solutions
   

RETENTION SYSTEM
at INTERTRAFFIC 2016
   

image 1

RETENTION SYSTEM
at TRAFFEX 2017
   
 

image 1

RETENTION SYSTEM
at MIRA crash
demonstrations 2011
   
 

image 1

RETENTION SYSTEM
Polish Website
   


RETENTION SYSTEM™
and RS sockets are patented products of IPL group.


 


 
 
© IPL group 2010